Автозапчасть Генератор DA SILVA JA011607
Немає в наявності
Бренд-виробник: DA SILVA
Артикул запчастини: JA011607
DA SILVA
Генератор DA SILVA JA011607
Характеристики
Кількість ребер6
КлемаM8 B+
Модель бортової мережідля транспортного засобу з 12В бортовою мережею
Ремінний шківз клиноременним шківом ребровим
Струм зарядки від генератора (А)80
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
CITROEN/PEUGEOT57054U
CITROEN/PEUGEOT9623727280
CITROEN/PEUGEOT9635772780
MITSUBISHIA2TB2191
MITSUBISHIA2TB4791
MITSUBISHIA2TB4791A
MITSUBISHIA2TB4791B
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
CITROEN C5 II (RC_) 2.0 16V (RCRFJB, RCRFJC)2004 (вересень) - йде виробництво 1997 103 кВт - 140 к.с. RFJ (EW10A), Бензин
CITROEN C5 II Break (RE_) 2.0 16V (RERFJB, RERFJC)2004 (вересень) - йде виробництво 1997 103 кВт - 140 к.с. RFJ (EW10A), Бензин
CITROEN JUMPY (U6U) 1.9 D 701998 (квітень) - йде виробництво 1868 51 кВт - 69 к.с. WJZ (DW8), Дизель
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.12002 (липень) - йде виробництво 1124 44 кВт - 60 к.с. HFX (TU1JP), Бензин
PEUGEOT 206 Наклонная задняя часть (2A/C) 1.1 i1998 (вересень) - йде виробництво 1124 44 кВт - 60 к.с. HFZ (TU1JP), HFX (TU1JP), Бензин
PEUGEOT 206 Наклонная задняя часть (2A/C) 1.4 i1998 (вересень) - йде виробництво 1360 55 кВт - 75 к.с. KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), Бензин
PEUGEOT 206 Наклонная задняя часть (2A/C) 1.6 i1998 (вересень) - 2000 (грудень) 1587 65 кВт - 89 к.с. NFZ (TU5JP) , Бензин
PEUGEOT 206 Наклонная задняя часть (2A/C) 1.9 D1998 (вересень) - 2001 (листопад) 1868 51 кВт - 69 к.с. WJZ (DW8), Дизель
PEUGEOT 306 Наклонная задняя часть (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D1998 (вересень) - 2001 (травень) 1868 51 кВт - 69 к.с. WJZ (DW8), WJY (DW8B), Дизель
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V1999 (січень) - 2000 (серпень) 1997 99 кВт - 135 к.с. RFR (DEW10J4), Бензин
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.9 D1998 (грудень) - йде виробництво 1868 51 кВт - 69 к.с. WJZ (DW8), WJY (DW8B), Дизель