Автозапчасть Клиновий ремінь DAYCO 10A0610C
Немає в наявності
Країна виробництва: Італія
Бренд-виробник: DAYCO
Артикул запчастини: 10A0610C
DAYCO
Характеристики
Довжина [мм]610
Ширина (мм)10
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
CITROEN75292376
ISUZU8941406270
PEUGEOT456915
RENAULT7700654664
SUZUKI1752170B01
SUZUKI1752170B10
TALBOT456916
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.7 Diesel1983 (серпень) - 1987 (жовтень) 1769 44 кВт - 60 к.с. 161A (XUD7), Дизель
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D1986 (червень) - 1989 (липень) 1905 47 кВт - 64 к.с. D9A (XUD9), 162 (XUD9), Дизель
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 Diesel1989 (липень) - 1993 (грудень) 1769 44 кВт - 60 к.с. 161A (XUD7), Дизель