Автозапчасть Підвіска, стійка валу S-TR STR-1203200
Немає в наявності
Бренд-виробник: S-TR
Артикул запчастини: STR-1203200
S-TR
Характеристики
Діаметр [мм]25
Діаметр [мм]74
Довжина [мм]151
Додатковий артикул / Додаткова інформація 2із захисним кільцем
Сторона встановленняЗадня вісь двостороння
Товщина [мм]24
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
DAIMLER0003502105
MERCEDES-BENZ000 350 21 05
MERCEDES-BENZ000 350 46 05
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2032 A, AE2003 (квітень) - йде виробництво 11946 230 кВт - 313 к.с. OM 541.926 , OM 541.940, OM 541.941, Дизель
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2036 A, AE2003 (квітень) - йде виробництво 11946 260 кВт - 354 к.с. OM 541.927, OM 541.942, OM 541.943, Дизель
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3331 A, 3332 A2003 (квітень) - йде виробництво 11946 230 кВт - 313 к.с. OM 541.920 , OM 541.926 , OM 541.940, OM 541.941, OM 541.971, OM 541.997, Дизель