Автозапчасть Тягач STELLOX 20-00531-SX
Немає в наявності
Країна виробництва: Німеччина
Бренд-виробник: STELLOX
Артикул запчастини: 20-00531-SX
STELLOX
Характеристики
Вид експлуатаціїгідравлічний
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
CHEVROLET5235455
OPEL94380758
SUZUKI12891-86521
SUZUKI1289186512
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.5 V6 24V (FT)1998 (квітень) - 2003 (липень) 2493 106 кВт - 144 к.с. H 25 A, H 25 A, Бензин
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.5 V6 24V 4x42001 (квітень) - 2003 (липень) 2493 116 кВт - 158 к.с. H 25 A, H 25 A, H 25 A, Бензин
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.7 4x42001 (вересень) - 2003 (липень) 2736 127 кВт - 173 к.с. H 27 A, Бензин
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.7 4x42003 (квітень) - 2003 (липень) 2736 135 кВт - 184 к.с. H 27 A, H 27 A, H 27 A, Бензин
SUZUKI VITARA (ET, TA) 2.0 16V Привод на все колеса (ET, TA51)1996 (грудень) - 1998 (березень) 1995 97 кВт - 132 к.с. J20A, J20A, Бензин
SUZUKI VITARA (ET, TA) 2.0 V6 24V Привод на все колеса (ET)1994 (грудень) - 1998 (березень) 1998 100 кВт - 136 к.с. H 20 A, H 20 A, H 20 A, Бензин
SUZUKI VITARA (ET, TA) 2.5 V6 24V Привод на все колеса (FT)1995 (грудень) - 1998 (березень) 2493 118 кВт - 160 к.с. H 25 A, Бензин