Автозапчасть Тягач STELLOX 20-00555-SX
Немає в наявності
Країна виробництва: Німеччина
Бренд-виробник: STELLOX
Артикул запчастини: 20-00555-SX
STELLOX
Характеристики
Вид експлуатаціїгідравлічний
Висота [мм]26
Зовнішній діаметр [мм]32
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
RENAULT74 31 366 842
RENAULT7439207830
VOLVO1275353
VOLVO1366842
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M)1995 (червень) - 2001 (березень) 1948 102 кВт - 139 к.с. N7Q 700, N7Q 704, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M)1995 (вересень) - 2001 (березень) 1948 102 кВт - 139 к.с. N7Q 700, N7Q 704, Бензин
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L)1996 (липень) - 2000 (грудень) 1948 100 кВт - 136 к.с. N7Q 710, N7Q 711, Бензин
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.5 20V (B54F)1996 (липень) - 2000 (грудень) 2435 121 кВт - 165 к.с. N7U 700, N7U 701, Бензин
VOLVO 850 (LS) 2.01991 (червень) - 1996 (грудень) 1984 105 кВт - 143 к.с. B 5204 F, Бензин
VOLVO 850 (LS) 2.3 T51993 (серпень) - 1996 (липень) 2319 166 кВт - 226 к.с. B 5234 FT, Бензин
VOLVO 850 (LS) 2.3 T5-R1995 (серпень) - 1996 (грудень) 2319 184 кВт - 250 к.с. B 5234 T4, Бензин
VOLVO 850 (LS) 2.51991 (серпень) - 1996 (грудень) 2435 125 кВт - 170 к.с. B 5254 S, Бензин
VOLVO 850 универсал (LW) 2.01993 (лютий) - 1996 (грудень) 1984 105 кВт - 143 к.с. B 5204 F, Бензин