Автозапчасть Лямбда-зонд VEMO V24-76-0002
Немає в наявності
Бренд-виробник: VEMO
Артикул запчастини: V24-76-0002
VEMO
Лямбда-зонд VEMO V24-76-0002
Характеристики
Довжина [мм]1240
Кількість приєднань4
Лямбда-зондРегулюючий зонд
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
ALFA ROMEO60 562 536
ALFA ROMEO60 578 768
FIAT60 562 536
FIAT60 578 768
LANCIA60 562 536
LANCIA60 578 768
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)1994 (лютий) - 1998 (вересень) 2959 170 кВт - 231 к.с. AR 64308, AR 64307, Бензин
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 24V QV (164.H1)1992 (вересень) - 1998 (вересень) 2959 171 кВт - 233 к.с. AR 64304, Бензин
FIAT CROMA (154) 2000 16V1992 (серпень) - 1996 (серпень) 1995 101 кВт - 137 к.с. 154 E1.000, Бензин
FIAT PANDA (141A_) 1000 i.e. KAT1987 (жовтень) - 1998 (серпень) 999 33 кВт - 45 к.с. 156 A2.246, 141 C2.000, Бензин
FIAT PANDA (141A_) 11001991 (травень) - 1999 (грудень) 1108 37 кВт - 50 к.с. 156 C.046, Бензин
FIAT PANDA Van (141_) 1000 i.e1992 (серпень) - 2004 (лютий) 999 33 кВт - 45 к.с. 156 A2.246, Бензин
FIAT PUNTO (176) 60 1.21994 (січень) - 1999 (вересень) 1242 43 кВт - 58 к.с. 176 A7.000, Бензин
FIAT PUNTO (176) 75 1.21993 (жовтень) - 1999 (вересень) 1242 54 кВт - 73 к.с. 176 A8.000, Бензин
LANCIA THEMA (834) 2000 16V (834FA)1992 (серпень) - 1993 (грудень) 1995 112 кВт - 152 к.с. 834 F1.000, Бензин
LANCIA THEMA SW (834) 2000 16V (834FA)1992 (травень) - 1994 (липень) 1995 112 кВт - 152 к.с. 834 F1.000, Бензин
VOLVO 850 (LS) 2.01991 (червень) - 1996 (грудень) 1984 105 кВт - 143 к.с. B 5204 F, Бензин
VOLVO 850 универсал (LW) 2.01993 (лютий) - 1996 (грудень) 1984 105 кВт - 143 к.с. B 5204 F, Бензин